ارزش وقت شما در فروشگاه عتیق برای ما روشن میباشد .
بنابراین سعی نموده ایم در این دستورالعمل پروژه رنگ آمیزی شما را با سریع ترین و آسان ترین نحوه یاری نمائیم .
 
 
Do It Yourself
 
 
atighpaintshop

مراحل اول :

تهیه رنگ و ابزار

انتخاب رنگ پایه آب : کاتالوگ رنگ

غلطک

سینی غلطک

قلم مو

کاردکpicocolorpaint1

انواع سمباده

لباس کار

پارچه ، نایلون چسب دار

تیغ دسته دار ( تیغ شیشه پاک کن)

دستکش

پیچ گوشتی

فرچه سیمی

سطل

نردبان (درصورت نیاز)

نوار چسب کاغذی

دسته بلند غلطک

سمباده مناسب

بتانه ( بتونه)

 


 

مرحله دوم

ایجاد فضای کارگاهی

آمادگی ،نقش مهمی را در کسب نتیجه بهتر دارد .

وسایل سبک را از کارگاه خارج نمائید و وسایل سنگین را بوسیله نایلون یا پارچه روکش نمائید . لازم به ذکر است اگر توانایی تخلیه محیط مورد نظر را داشته باشید سرعت اجراء و کیفیت اجراء بسیار بالا می رود.

 

 

picocolorpaint2

 

 

در صورت امکان روکش کلید برق و یا دستگیره ها را باز نمائید  

در غیر اینصورت راه نفوذ رنگ را بدقت با نوار چسب کاغذی ببندید .

 
 
 
 
 
 
 
picocolorpaint3 

 

 

اشیاء باقی مانده و قسمت هایی که نیاز به رنگ ندارد را در کارگاه را پوشش مناسب نمائید .

 
 
 
 
 
 
 
 
picocolorpaint4

 

 

 

سطوح تاول زده و ترک ها را بوسیله کاردک باز کرده و بتراشید

 

 

 

 


picocolorpaint6

 

ترک ها و جای میخ ها را بوسیله بتانه مناسب (بتونه پایه آب) پر نمایید .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


picocolorpaint5

 

 

پس از خشک شدن کلیه سطوح بتانه شده و مخصوصاً سطوحی که دارای رنگ سست و یا براق قبلی می باشد ، سمباده می کنیم .

به کمک یک پارچه یا اسفنج نم دار ، گرد و غبار ناشی از سمباده را از روی سطوح بتانه شده  پاک می کنیم .

 
 
 
 
 
 
 

 

مرحله سوم :

اجرای آستری و رنگ

اجرای یک لایه سیلر/پرایمر آکریلیکی پیکو سیل PS 1100 برای سطوح سیمانی و یا گچی توصیه می شود .

اجرای یک لایه از رنگ مصرفی رقیق شده با 30% تا 50% آب بعنوان آستر، کمک به استحکام و چسبندگی بیشتر رنگ های نهائی می نماید .

 

picocolorpaint8

 

 

نکته : از قلم مو (قلم مو آکریلیک ) با کیفیت خوب از جنس نایلون / پلی استر برای رنگ های پایه آب استفاده نمائید .

 

 

 

 

 
 
 
 

picocolorpaint7

ابتدا سقفها رنگ آمیزی شود .

از گوشه بالایی دیوار تا فاصله 7-10 سانتی متر با قلم مو رنگ آمیزی شود (برای تمیزی کار از نایلون لب چسب دار یا روزنامه استفاده شود) لبه رنگ با نوک قلم مو صاف و یکنواخت شود.


برای رنگ آمیزی قرنیزها ، از یک گوشه کار شروع نمائید . قلم مو را طوری از رنگ پر نمائید که هر بار 10 تا 15 سانتی متر را پوشش دهد .

 

 
 
 
 
picocolorpaint9
 
 
 
 
 
 
غلطک رنگ را کاملا آغشته به رنگ میکنید 
 
 
 
 
 
 
 
picocolorpaint10
 

 

 

با فاصله 7 – 10 سانتی متری از لبه رنگ شده با قلم مو ، غلطک پر از رنگ را قرار دهید .

به منظور یکنواختی و پخش درست رنگ در ابعاد یک در یک متر نقش W را ایجاد نمائید .

نسبت به پر کردن نقش W از بالا به پائین اقدام نمائید . نقشW  را تکرار نمائید تا کل دیوارها رنگ شود . پس از 2 ساعت لایه بعدی رنگ تا کسب پوشش کامل اجرا نمائید .

 
 
 
 
picocolorpaint11

 

 

هنگام برداشتن چسب های کنار دیوار ها دقت فرمائید که چسب از رنگ رویی جدا شده باشد در غیر اینصورت به همراه چسب رنگ هم از سطح جدا خواهد شد . بهترین وسیله برای جدا سازی رنگ از چسب تیغ شیشه پاکن یا کاتر است

 

 

 

 

 


 

 

شستشوی لوازم :

برای محصولات پایه آب بلافاصله پس از مصرف ، لوازم را با آب و محلول شوینده رقیق شستشو نمائید . برای محصولات روغنی از حلال استفاده نمائید .

رنگ اضافی : لبه ظروف رنگ را کاملاً پاک نموده و درب ظرف رنگ بدقت بسته شود . رنگ باقی مانده در جای خشک و خنک بدور از تابش آفتاب و سرما و یخبندان نگهداری شود .

سطوح رنگ شده پس از 2 هفته از اجراء قابل شستشو می باشد . (در صورت اجراء صحیح)

در زمان اجراء رنگ های پایه آب بهتر است پنجره ها و فن ها بسته باشد .

استفاده از ابزار مرغوب بخصوص غلطک توصیه می شود و میزان رنگ در غلطک را با استفاده از سطح شیاردار سینی غلطک یکنواخت نمائید.

برای رقیق کرد از آب تازه استفاده نمائید . مقدار آب مصرفی بستگی به نوع سطح ، وسیله اجراء و بافت دلخواه رنگ 0% تا 30% حجم رنگ می تواند باشد .آموزش رنگ کردن منزل
 
 
نکاتی در کار نقاشی منزل یا محل کار وجود دارد که در صورت رعایت این نکات بهره وری بهتری در اجرای رنگ و نقاشی محیط دارید.
 
 1.  اگر قبل از شروع کار رنگ محیط را کاملا خالی از اثاث و لوازم کنید سرعت بیشتری به روند اجرا می دهد .
 2. قبل از شروع کار تصمیم بگیرید که آیا سقف را هم می خواهید رنگ کنید با خیر ، چون در بعضی از مواقع هنگامی که دیوارها رنگ آمیزی می شود، کثیفی و اختلاف زیاد سقف نمایان می شود و در این هنگام بسیار مشکل است که دیوارها رنگ شده است و حالا سقف بعد از دیوار رنگ شود . بهترین حالت برای شروع رنگ آمیزی به ترتیب رنگ سقف ، رنگ دیوار و در انتها رنگ چهارچوب های در و پنجره ها است .
 3. اگر در منزل خود از رادیاتور (شوفاژ) استفاده می کنید بهترین وسیله برای رنگ کردن رادیاتور اسپری رنگ است (اسپری رنگ روغنی) لازم به ذکر است برای رنگ رادیاتور باید قبل از هر اقدامی در رنگ دیوار ها اول رادیاتور ها رنگ شود چون هنگام استفاده از اسپری رنگ گردهای اسپری به نقاط دیگر محیط پخش می شود و امکان دارد روی رنگ دیوار تاثیرگذار باشد .
 4. سوالی که اکثر مشتریان از ما هنگام خرید رنگ می پرسند که برای چهار چوب های فلزی چه رنگی مناسب است ؟ رنگ روغنی ، رنگ روغنی (آلکیدی) بهترین گزینه برای رنگ آمیزی فلزات است . بهتر است از رنگ های آکریلیک (پایه آب) برای فلزات استفاده نشود .
 5. اکثر مشتریان کار با غلطک 10 سانتی را سوال میکنند که این غلطک برای کجا مفید است ؟ غلطک 10 سانتی بیشتر در مواردی استفاده می شود که سطح کمی نیاز به رنگ داشته باشد مثلا برای روی درب کمد های دیواری ، سقف های سرویس های بهداشتی و حمام ، داخل کمد های دیواری پشت رادیاتور ها ستون ها و . . . . غلطک 10 سانتی هم از نوع اسفنجی وجود دارد و هم از نوعی حوله ای که اسفنجی ها اول اولویت برای اجرای رنگ روغنی دارند بعد آکریلیک و حوله ای ها اول اولیت برای رنگ آکریلیک دارند بعد روغنی که این نوع غلطک در دسته های کوتاه و بلند قابل تهیه می باشد. حتی بعضی از این غلطک ها در بسته بندی هایی هستند که در آن بسته سر های غلطک در هر 2 مدل حوله و اسفنجی موجود است .


امروزی ها را انتخاب کنید .

رنگ های آکریلیک با انواع طیف های متنوع در بازار موجود هستند . این رنگ ها به راهتی قابل استفاده هستند . به این دلیل که استفاده از آنها نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد و بدون کسب مهارت خاصی به راحتی با غلطک های ویژه رنگ آمیزی می توان با آنها مشغول به کار شد . علاوه بر این دست ما در انتخاب رنگ هم باز است چون هم تنوع رنگ بالاست و هم اگر بعد از مدتی از رنگ دیوار خسته شدید به راحتی می توانید رنگ آن را تغییر دهید یا با رنگ های آکریلیک تزئینی و به خرج دادن کمی ذوق و سلیقه طرح های متنوع ، متفاوت و جذابی روی دیوار ایجاد کنید .


رنگ آکریلیک چه ویژگی دارد ؟


اکریلیک ها چه ویژگی دارند ؟

گذشت آن زمان که وقتی خانه را رنگ می کردید تا هفت خانه آن طرف تر بوی رنگ در فضا می پیچد و حال همه را بد می کند. رنگ های اکریلیک  هفت ویژگی مهم دارند. به همین دلیل هم استفاده از آنها آسان است .

 1. بدون بوی نامطبوع : برای رقیق کردن رنگ های اکریلیک نیاز به حلال های آلی مثل تینر نیست و می توان این رنگ ها را به راحتی با آب رقیق کرد. به همین دلیل هیچ بوی نا مطبوعی در محیط ایجاد نشده و بدون اینکه لازم باشد ساکنان خانه ، آن را تخلیه کننده می توانید رنگ آمیزی را شروع کنید.
 2. ایمن و بهداشتی : چون هنگام رنگ کردن دیوار ها با هیچ حلال آلی مثل نفت و تینر سرو کار ندارید هیچ گونه خطر اشتعال زایی وجود ندارد.علاوه بر این که هیچ ماده و آلاینده فرار آلی که سبب ایجاد مسمومیت و حساسیت تنفسی شود در فضا پخش نمی شود . بنابراین نگران سلامت خود و فرزندانتان نباشید .
 3. مقاوم در برابر جذب آلودگی : این رنگ ها آنتی استاتیک هستند.به این معنی که ذرات معلق هوا را جذب نمی کند . بنابراین گردوغبار روی آنها نمی شیند و مناطق آلوده و دودزای شهری کمتر کثیف شده و جرم می گیرند.
 4. قابل شستشو : می توان آنها را شست(به شرط اجرای درست و اصولی) . این ویژگی به حدی است که برای شستشو می توانید از بخار شو استفاده کنید .
 5. سریع خشک می شود : رنگ های اکریلیک خیلی سریع خشک می شوند بنابراین مجبور نیستید که زمان زیادی را صرف این کار بکنید.و رنگ آمیزی آن هم بسیار ساده تر می شود. برای مثال اگر بخواهید آپارتمان 60 متری را با رنگ روغن رنگ آمیزی کنید دست کم باید یک هفته کامل را صرف این کار کنید و از نقاشان ماهر کمک بگیرید اما با رنگ اکریلیک می توانید همان آپارتمان 60 متری را بدون نیاز به نقاش و کارگر حداکثر 3 روز به صورت تمام وقت نقاشی کنید . از طرفی چون رنگ آمیزی با غلطک به راحتی انجام می شود ، میتوان مساحت بیشتری را در زمان کمتری رنگ آمیزی کنید.
 6. بادوام و مقاوم : این رنگ ها در برابر اشعه فرا بنفش خورشید مقاوم هستند بنابراین دچار رنگ پریدگی و زرد شدگی نمی شوند. علاوه بر اینکه در برابر تغییرات جوی و نوسان های دما آسیب نمی بیند .
 7. مقرون به صرفه : به دلیل پوشش دهی نسبتاً بالا ، خشک شدن سریع ، حذف تینر ، و امکان رنگ آمیزی با غلطک نیاز به نیروی انسانی زیاد و نقاش ماهر نیست علاوه بر این چون رنگ آمیزی سریع و ساده تر انجام میشود ، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.                                        

نکته بسیار مهم : این رنگ ها در صورت ریخته شدن و آغشته شدن به الیاف یا پارچه و یا مبل ، فرش ، پرده و . . .  در صورت خشک شدن به هیچ عنوان قابل پاک شدن نیست .


برگرفته : رنگ آکریلیک
 

 
ابزار های اجرایی مناسب برای رنگ های آکریلیک پایه آب
 
 
 • قلم مو / مقلاویز : از جنس مرغوب با الیاف مصنوعی تهیه شود (پلی استر/نایلون).استفاده از قلم مو با موی طبیعی بعلت باز شدن الیاف در مقابل آب ایجاد خط قلم می نماید . همچنین پرداخت بیش از حد رنگ توسط قلم مو بعلت خشک شدن سریع رنگ های آکریلیک باعث ایجاد خط قلم می شود . برای رفع خط قلم از رنگ رقیق تر و یا اعمال یک لایه با غلطک مرغوب استفاده نمایید چون ابزار مناسب رنگ آمیزی کمک بسیار زیادی به مجری و خروجی اجرا می کند.
 • نوار چسب کاغذی : بهتر است برای قسمت هایی که نمی خواهید رنگ شود از نوار چسب کاغذی استفاده کنید و بهتر این است که این نوار چسب نیم چسب باشد که هنگام کندن چسب از روی سطح دیوار رنگ زیرین را جدا نکند .
 • دسته تلسکوپی یا دسته ثابت : پیشنهاد می شود برای کمتر خسته شدن هنگام خوداجرایی رنگ از دسته تلسکوپی و یا ثابت استفاده شود چون این ابزار باعث بالا بردن سرعت و کیفیت می شود و از خسته شدن زود هنگام مجری جلوگیری می کند . اندازه دسته ثابت 1 متر می باشد و اندازه دسته های تلسکوپی به ترتیب 1/5 متر ، 2 متر ، 3 متر و 4 متری می باشد که دسته ثابت 1 متری و 2 متری بیشترین کارایی را برای مصارف خانگی و اداری دارد و دسته های 3 متری و 4 متری بیشتر برای اجرای رنگ نما ساختمان و راه پله های بلند استفاده می شود .
 • رنگ سقف : برای رنگ آمیزی سقف ها مبتوانید از رنگ های پلاستیک و آکریلیک استفاده نمایید که اکثراً در بیشتر موارد از رنگ پلاستیک استفاده می شود.
   پیشنهاد می شود برای سقف ها از رنگ سفید استفاده شود چون رنگ سفید باعث انعکاس نور شده و کمک به روشن تر شدن محیط شما و کمتر مصرف شدن انرژی برق می شود. برای سقف بهتر است از رنگ مات استفاده شود چون رنگ مات کمک می کند که سطح های نا صاف کمتر دیده شود.
 • رنگ دیوار : برای دیوار هم میتوانید هم از رنگ های آکریلیک و هم روغنی استفاده نمایید. پیشنهاد می شود برای سطوح دیوار از رنگ نیم براق استفاده شود چون هنگام نظافت سطح رنگ نیم براق کمک زیادی به تمیز کردن سطح مورد نظر می کند.
 • رنگ چهار چوب درب و پنجره ها : برای سطوح فلزی مثل چهار چوب ها بهترین گزینه رنگ روغنی می باشد چون رنگ آکریلیک چسبندگی کاملی روی فلز ندارد رنگ روغنی نیم براق (نیم مات ) بهترین حال براقیت برای این سطح است اما میتوانید رنگ روغنی براق یا  رنگ روغنی مات هم استفاده کنید .

 

 


 

 roller1

در بعضی از مواقع هنگامی که رول غلطک رو استفاده کردید و شسشو کردید چون شسشو کامل نبوده کناره های رول غلطک خشک میشه و این خشکی باعث میشه که هنگام استفاده از غلطک روی سطح دیوار رنگ به خوبی پوشش ایجاد نکنه در این زمان شما میتونید کناره های غلطک رو که خشک شده و قابل استفاده نیست را با قیچی کوتاه کنید و دوباره از اون غلطک استفاده کنید .

 

 

احل اول :

تهیه رنگ و ابزار

انتخاب رنگ پایه آب

غلطک

سینی غلطک

قلم مو

کاردک

انواع سمباده

لباس کار

پارچه ، نایلون چسب دار

تیغ دسته دار ( تیغ شیشه پاک کن)

دستکش

پیچ گوشتی

فرچه سیمی

سطل

نردبان (درصورت نیاز)

نوار چسب کاغذی

دسته بلند غلطک

سمباده مناسب

بتانه ( بتونه)

نظرات   

0 #109 سلام 1396-05-21 10:13
سلام وقت بخیر.
دیوارهای خونه ما رنگ روغنی وجاهایی رنگش پلاستیکه .میخواستم بدونم اگه بخوایم با اکریلیک رنگش کنیم باید این رنگهای روغنی و پلاستیک برطرف شه دیگه ؟ و چجوری برطرف کنم که رنگ اکریلیک رو بخوام بزنم روش خوب جواب بده و مقاوم باشه ؟

سلام
فروشگاه رنگ عتیق

نه نیازی به برطرف کردن رنگ زیر نیست اول یه خش سمباده بعد پرایمر آکریلیک و بعد رنگ آکریلیک پیکو کالر رو میتونید اجرا کنید .
نقل قول
0 #108 زهرااااااا 1396-05-17 12:31
سلام
وقتتون به خير

من تصميم دارم منزل نوسازم رو رنگ كنم
به چند دليل
يك اينكه قصدم كاغذ ديواري كردن حدود دو سه سال ديگست، اما الان نميخوام سطح گچي رو ببينم، مهمتر اينكه هزينه زياد هم بابت نقاش پرداخت نكنم، از رنگ امريليك هم خوشم مياد به دليل تنوع رنگ و ويژگيهاي ديگش

فروشگاه رنگ عتیق
باسلام

بله شما میتونید رنگ کنید و با هزینه پایینن یعنی فقط هزینه رنگ رو پرداخت میکنید و دستمزد رو دیگه نمیدید چون خودتون رنگ آکریلیک رو اجرا میکنید .
نقل قول
0 #107 هادی 1396-05-16 05:30
سلام. سوالی داشتم، کل خونرو رنگ اکریلیک زدم،مارک کروماتیک، به نسبت ۵۰درصد اب، الان اخر کار متوجه شدم که رنگ بسیار سسته و با فشار کم ناخن رنگ به گچ میرسه و خش برمیداره، زیر کار هم روغن الیف زدم، ولی جاهایی مثل سقف که رنگ پلاستیک زدم اصلا این جالت رو پیدا نکرده ممنون میشم بگید چرا اینطور شده، البته کار دیگه از کار گذشته

با سلام
فروشگاه رنگ عتیق

ببنید برند های دیگر رو نمی دونیم متاسفانه

اما بهتر بود اول سمباده میزدید حتما و بعد پرایمر آکریلیک پیکو کالر میزدید و بعد رنگ آکریلیک رو بیشتر از 10% نباید رقیق کنید . چون بیشترش رنگ رو سست می کنه.

ببخشید دیر جواب دادیم.
نقل قول
0 #106 مسلم عبدالی 1396-05-09 18:49
سلام خسته نباشد.سوالم اینه که مراحل اجرای رنگ اکریلیک روی دیوار گچی که سطح نسبتا صافی داره را درست نوشتم:
روغن زیرکار»بتونه کاری»سمباده»آستر»رویه.
ممنوناز سایت خوبتون

با سلام
فروشگاه رنگ عتیق
ممنون از شما
پرایمر آکریلی=بتونه کاری=سمباده=آستر=رویه

ببخشید دیر جواب دادیم .
نقل قول
0 #105 پری 1396-05-07 11:42
سلام
من سوالی دارم راجع به کاشیهای آشپزخونه. اگر بخوام روی کاشی ها طرح بزنم با رنگ باید از چه نوع رنگی استفاده کنم؟ممنون

با سلام
فروشگاه رنگ عتیق

ببنید روی کاشی رنگ چسبندگی نداره اونم به دلیل لعاب کاشی هست اما بعضی از مشتریامون رنگ آکریلیک رو اجرا کردن روی کاشی و مشکلی نداشتن.

ببخشید دیر جواب دادیم .
نقل قول
0 #104 امين 1396-05-02 10:31
سلام
مي خواستم بدونم روشي هست که رنگ اکريليگ رو ماتش کنم
براي روي درب چوبي اتاق خواب مي خواستم.

با سلام
فروشگاه رنگ عتیق

رنگتون رو میتونید مات بزنید . من مات کن اکریلیک ندیدم متاسفانه

ببخشید دیر جواب دادیم
نقل قول
0 #103 سما 1396-05-02 09:07
میخواستم بدون ارسال به شهرستان هم دارین؟
برای خرید رنگ چجوری میتونم محاسبه کنم که چقدر رنگ نیاز دارم؟
مثلا برای 40 مترمربع از دیوار چقدر رنگ باید بخرم؟

با سلام
فروشگاه رنگ عتیق
بله ارسال هم میکنیم هر 1 کیلو رنگ میانگین 5 متر مربع رو پوشش میده روی سطح دیوار گچی رنگ شده.
ببخشید دیر جواب دادیم
نقل قول
0 #102 پروانه پایدار 1396-05-01 20:15
سلام و روزتون بخیر
ممنون میشم اگر من رو هم راهنمایی کنید,رنگ یکی از اتاق های خواب سبز پررنگ هستش که به تازگی نقاشی شده, میخوام عوضش کنم و رنگ استخوانی روش بزنم, میتونم از رنگ اکریلیک استفاده کنم؟ و اینکه چه مراحلی رو باید انجام بدم و چندبار رنگ کنم؟ با تشکر از لطفتون

با سلام
فروشگاه رنگ عتیق

بله میتونید آموزش رو باید بخونید کامل توضیح داده مراحل رو تو سایت فقط قبل از اجرای رنگ اصلی باید حتما 2 دست رنگ سفید آستر زیر کار بزنید و بعد رنگ اصلی استخونی رو اجرا کنید.

ببخشید دیر جواب دادیم.
نقل قول
0 #101 حسین نوابی 1396-04-27 07:33
از مطالب بسیار خوبی که به اشتراک گذاشتید بسیار سپاسگزارم.

با سلام
فروشگاه رنگ عتیق

ممنون از شما دوست عزیز
نقل قول
0 #100 بهزاد 1396-04-12 09:44
سلام و ممنون از اطلاعات مفیدتان.من در قسمتی از دیوار از طاقچه ‌های مجازی که با چسبهای لایه‌ای دو رو به دیوار وصل شده‌اند را را نصب کرده‌ام.یکی را خواستم در بیاورم که چهار طرف آن همراه رنگ دیوار کنده شد.رنگ دیوار آکریلیک کرم است.بنظر شما چطور میتوانم بقیه را در بیاورم که به دیوار صدمه بیشتری نزنم؟برای ترمیم خرابی روشی هست که فقط همان منطقه را بتونه و رنگ بزنم یا باید همه دیوار یا همه پذیرایی را دوباره رنگ بزنم؟ممنون از شما.

سلام
فروشگاه رنگ عتیق

ببینید اگر بخواید ترمیم کنید ممکنه اون رنگ قدیمی با جدید متفاوت نشون بده بهتره که کل دیوار رو بزنید و اینکه راهی نیست برای کندن چسب از دیوار که آسیب نزنه به رنگ متاسفانه
نقل قول

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تماس با ما

 • ایران - تهران
 • 77833030 - 021
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 •     code 

درباره ما

نمایشگاه و فروشگاه عتیق افتخار دارد در راستای خدمت به محیط زیست و با توجه به توسعه صنعت رنگ ساختمانی بزگترین مرکز ترکیب کامپیوتری رنگ .جزیئات بیشتر 

ثبت ایمیل

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر تایپ نمایید.

 

تنظیمات قالب
یکی از چهار رنگ زیر را برای سایت انتخاب نمایید.
green dark_green oranges yellow
رنگ پس زمینه
کد رنگ
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت نوشتاری
Scroll to top